Kontakt

EMTAB

El & Marinteknik AB EL - Tele - Data

Kontakt E-post Telefon

 

EMTAB info@emtab.net 0705-66 86 01

Vallhamn Industriväg 206

471 93 Kållekärr

 

Kontaktpersoner E-post Telefon

 

VD

Rolle Josefsson rolle@emtab.net 0705-66 86 01

 

Administration/ekonomi

Anki Josefsson anki@emtab.net 0705-16 66 03

 

Projektledare/ledande montör

Dennis Josefsson dennis@emtab.net 0730-66 86 21

 

Projektledare/ledande montör

Mike Hansson mike@emtab.net 0739-47 24 49

Servicemontör

Mikael Werner mikael@emtab.net 0702-81 79 09

Montör

Linus Hallin linus@emtab.net 0735-42 37 95

 

Montör

Erik Bergström erik@emtab.net

 

Montör

Bosse Johansson

 

Montör

Alex Jansson

 

Lärling

Linus Ekelund

 

 

EMTAB

El & Marinteknik AB

- EL - TELE - DATA -

www.emtab.net - Tel. 0304-66 87 01

 

Välkommen till EMTAB

 

EMTAB utför alla typer av elinstallationer hos privatpersoner, företag- och även fartygsinstallationer. Fokus på bra service, hög standard med god kvalité och att ständigt arbeta med stor prismedvetenhet är vårt motto.

 

Kontakta oss gärna för mer information.

EIO

 

EMTAB är medlem i EIO, Elektriska Installatörsorganisationen. Tillsammans utvecklar vi elteknikbranschen.

EMTAB

 

Klicka på kartan för större bild.

Copyright © EMTAB Vallhamn Industriväg 206 - EMTAB Tel. 0304-66 87 01 - Tjörn www.emtab.net